Panattoni Park w Koszalinie

Powierzchnie magazynowe do wynajęcia w Koszalinie. Nowe miejsca pracy na Panattoni Park.

Firma Panattoni planuje budowę dużego parku przemysłowego w Koszalinie. Panattoni Park w Koszalinie będzie składał się z dwóch dużych budynków typu multi-tenant. Na terenie inwestycji będą dostępne lokale modułowe do wynajmu dla firm z różnych branż. Najemcy będą mieli do dyspozycji duży parking, plac manewrowy całodobową ochronę.

Powierzchnia inwestycji firmy deweloperskiej Panattoni wyniesie 65 tys. metrów kwadratowych. Szacuje się, że na nowym parku przemysłowym powstanie nawet 100 nowych miejsc pracy. Inwestycja będzie zlokalizowana przy ulicy Wołyńskiej w Koszalinie. Budowa pierwszej hali rozpocznie się już w 2021 roku.

Nowy park przemysłowy w Koszalinie

Deweloper wskazał Koszalin jako miejsce optymalne ze względu na swoją lokalizację. Koszalin położony jest z dala od innych dużych ośrodków miejskich. Najbliższym dużym miastem jest Słupsk, dalszym Szczecin. Nowy park Panatonni w Koszalinie powstanie w pobliżu drogi krajowej nr 11 łączącej Szczecin z Gdańskiem. Panatonni dostrzega szansę w wynajmie powierzchni przez firmy ze Skandynawii oraz z Niemiec.

Słupska Specjalna Strefa Ekonomiczna w Koszalinie

Na terenie miasta Koszalin znajdują się Słupska Specjalna Strefa Ekonomiczna. W zachodniej części miasta jest zlokalizowanych wiele firm, które są miejscem pracy dla wielu mieszkańców Koszalina i okolic. Wśród największych z nich można wymienić m.in. Kospel, NordGlass oraz Espersen.

Panattoni Park to już kolejna zapowiadana inwestycja. Obecnie trwa budowa m.in. Leroy Merlin w Koszalinie oraz Vendo Park. Więcej informacji na temat Panattoni Park w Koszalinie można znaleźć pod adresem panattonieurope.com/pl/kraj/polska/portfolio-projektow/magazyn-do-wynajecia/zachodniopomorskie/panattoni-park-koszalin/.

(mm)