Nowy McDonald`s w Koszalinie przy ulicy Morskiej - kiedy otwarcie?

W Koszalinie wkrótce zostanie otwarty nowy McDonalds`s. Restauracja będzie zlokalizowana przy ulicy Morskiej, tuż przy zjeździe z trasy S6. Nowy McDonald`s w Koszalinie zostanie otwarty już w 2021 roku. Lokal będzie umożliwiał składanie zamówień w tradycyjny sposób, jak i będzie dysponował Drive Thru.

McDonald`s w Koszalinie

Prace budowlane na terenie działki zlokalizowanej przy ulicy Morskiej w Koszalinie już trwają. Na działce numer 2/27 w obrębie 0005 stoi już budynek, w którym będzie mieściła się restauracja. Obecnie trwają prace wykończeniowe. Następnie zagospodarowana będzie działka. Znajdzie się na niej parking umożliwiający wygodne zaparkowanie samochodu podczas wizyty w McDonaldzie.

Kiedy otwarcie McDonalda przy ulicy Morskiej w Koszalinie?

Nowy McDonald`s przy ulicy Morskiej w Koszalinie będzie otwarty już w 2021 roku. Będzie to już trzeci McDonald`s mieszczący się w mieście. Jeden McDonald`s znajduje się już w centrum handlowym Forum. Natomiast drugi jest zlokalizowany przy al. Monte Cassino, w okolicach wiaduktu, który zostanie wkrótce zburzony i postawiony na nowo. W McDonaldzie przy al. Monte Cassino w Koszalinie znajduje się Drive Thru.

Zaletą nowego koszalińskiego McDonalda będzie z pewnością jego lokalizacja. Restaurację przy ulicy Morskiej będą z pewnością odwiedzały osoby podróżujące trasą S6. Duże nasilenie klientów będzie widoczne zwłaszcza w okresie wakacyjnym. Ulica Morska jest obecnie uczęszczana przez tysiące zmotoryzowanych turystów podróżujących nad morze.

Nowy McDonald`s jest już kolejną inwestycją, która powstaje w ostatnim czasie w mieście. Obecnie budowane jest m.in. nowe centrum handlowe w Koszalinie.