O nas

# Gdzie mieści się siedziba firmy N Biuro Nieruchomości?

# Nasze biuro mieści się w Koszalinie przy ulicy Rubinowej 28A, ale wystarczy telefon/email i to my przyjedziemy do Ciebie!

# Jakie usługi świadczy firma N Biuro Nieruchomości?

# Nasza firma świadczy usługi profesjonalnego pośrednictwa w obrocie nieruchomościami na terenie Koszalina oraz okolic. Na naszej stronie internetowej znajdziesz również kalkulator kredytowy, który pomoże Ci w wyborze najlepszego kredytu hipotecznego na rynku. W ofercie znajduje się również wykonywanie świadectw energetycznych.

# Dlaczego warto skorzystać z usług N Biuro Nieruchomości?

# Dokładamy wszelkich starań, aby nasze usługi były świadczone na najwyższym poziomie! Decydując się na sprzedaż/wynajem swojej nieruchomości za pośrednictwem N Biuro Nieruchomości możesz być pewien, że obsługę transakcji od samego początku poprowadzi licencjonowany pośrednik nieruchomości posiadający odpowiednią wiedzę i doświadczenie na rynku! Gwarantujemy, że zrobimy profesjonalne zdjęcia Twojej nieruchomości, a oferta promowana będzie na najpopularniejszych serwisach ogłoszeniowych w Polsce!

# Kto jest odpowiedzialny za bezpieczeństwo transakcji w N Biuro Nieruchomości?

# Osobą odpowiedzialną za bezpieczeństwo transakcji w N Biuro Nieruchomości jest licencjonowany pośrednik nieruchomości Mateusz Masłoń (lic. PFRN nr 15505) posiadający wieloletnie doświadczenie na rynku nieruchomości oraz kierunkowe wykształcenie zawodowe z zakresu pośrednictwa w obrocie nieruchomościami oraz wyceny nieruchomości. Ponadto posiadamy ubezpieczenie OC pośrednika nieruchomości (Concordia / nr polisy 48175974), które dodatkowo chroni naszych klientów!

# Jak wygląda procedura sprzedaży nieruchomości przez N Biuro Nieruchomości?

# Jeśli zadeklarujesz chęć współpracy z N Biuro Nieruchomości, możesz być pewien, że szanujemy Twój czas, a wszystkie procedury skracamy do minimum. W dużym skrócie współpraca z naszym biurem przy sprzedaży nieruchomości składa się z następujących etapów:

1) pierwsze spotkanie - podczas wizyty nasz agent będzie prosił o odpowiedź na kilka szczegółowych pytań dotyczących oferowanej nieruchomości, zapozna się wstępnie z jej stanem prawnym oraz przedstawi umowę pośrednictwa, której podpisanie jest niezbędne (i wymagane przez prawo), nim rozpoczniemy poszukiwania klienta na przyjętą nieruchomość. Podczas pierwszej wizyty wykonana zostanie również sesja fotograficzna nieruchomości z użyciem profesjonalnego aparatu z szerokokątnym obiektywem oraz odpowiednim doświetleniem, tak, aby uwydatnić wszystkie walory Twojej nieruchomości i uzyskać za nią jak najkorzystniejszą cenę!

2) promowanie oferty - po przyjęciu oferty odpowiednio przygotowujemy zdjęcia oraz opisujemy nieruchomość, a następnie poprzez działania marketingowe mające na celu jak najszybsze znalezienie klienta. Zaletą naszego biura jest z pewnością akcja promocyjna "0% - Bez prowizji od klienta kupującego", którą wdrażamy w przypadku wielu ofert. Takie rozwiązanie z pewnością zachęca klientów kupujących do kontaktu z naszym biurem i przyspiesza proces sprzedaży nieruchomości.

3) oględziny nieruchomości z klientem - pojawienie się pierwszych klientów zainteresowanych zakupem nieruchomości to tylko kwestia czasu. Na prezentacji nieruchomości nasz agent nieruchomości wraz z klientem pojawi się zgodnie z ustaleniami - zgodnie z Twoim życzeniem jako właściciel nieruchomości możesz uczestniczyć w prezentacji lub też powierzyć nam klucze (oczywiście za odpowiednim pisemnym potwierdzeniem) i to my sami przeprowadzimy profesjonalną prezentację nieruchomości i odpowiemy na wszystkie pytania klienta.

4) negocjacje ceny - w większości przypadków klient kupujący będzie chciał podjąć negocjację ceny, a wszystkie ustalenia będą na bieżąco konsultowane pomiędzy stronami za pośrednictwem naszego agenta nieruchomości. Ostateczna decyzja o akceptacji oferty naszego klienta należy zawsze do właściciela nieruchomości.

5) sprzedaż nieruchomości - po uzgodnieniu warunków transakcji przygotujemy stosowne oświadczenia stron w których zawarte będą wszystkie ustalenia dotyczące transakcji (cena, forma płatności, termin spotkania u notariusza, itp.). Następnie przedstawimy listę dokumentów, które wcześniej będą musiałby być skompletowane. Po przygotowaniu wszystkich dokumentów nasz agent odbierze jest od obydwu stron transakcji i dostarczy do notariusza, tak abyś w dniu podpisania aktu nie musiał się o nic martwić!

6) przekazanie nieruchomości - klucze do nieruchomości zostaną przekazane zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami stron. Nasz agent będzie obecny podczas przekazania nieruchomości oraz przygotuje protokół zdawczo-odbiorczy, który jest niezbędny m.in. rozliczenia mediów i rozwiązania umów z ich dostawcami.

W przypadku wynajmu nieruchomości procedura jest analogiczna, aczkolwiek znacznie uproszczona.

# Na jaką promocję oferty można liczyć korzystając z usług N Biuro Nieruchomości?

# Nasze biuro prowadzi działania marketingowe na wielu płaszczyznach, a naszym celem jest jak najszybsze doprowadzenie do transakcji. Wśród naszych działań marketingowych można wymienić m.in. dystrybucję ulotek i materiałów reklamowych, promocję na profilach w popularnych serwisach społecznościowych (m.in. Facebook, Instagram, Twitter), reklamę w wyszukiwarkach oraz obecność na popularnych branżowych serwisach ogłoszeniowych. Decydując się na współpracę z naszym biurem, klient może być pewien, że oferta pojawi się co najmniej na 13 popularnych portalach ogłoszeniowych (lista współpracujących portali jest ciągle rozwijana)!

Nasze oferty znajdziesz obecnie m.in. na następujących serwisach:

Zgłoś swoją nieruchomość już dziś!

Wypełnij prosty formularz (kliknij tutaj) lub zadzwoń 732 500 005!