Biedronka na osiedlu Unii Europejskiej w Koszalinie - kiedy otwarcie?

Nowy sklep Biedronka na osiedlu Unii Europejskiej w Koszalinie zostanie otwarty prawdopodobnie już 30 listopada 2020 roku. Prace budowlane dobiegły końca, a sklep czeka na pełne zatowarowanie. Taka informacja z pewnością ucieszy mieszkańców osiedla Unii Europejskiej. Do tej pory jedym miejscem w okolicy na stronie zakupów spożywczych była Żabka. Większe sklepy spożywcze są zlokalizowane w dalszej odległości. Nowy sklep Biedronka będzie działal przy skrzyżowaniu ulicy Brytyjskiej oraz Władysława IV w Koszalinie.

Nowy park handlowy powtający na koszalińskim Osiedlu Unii Europejskiej będzie miejscem działania kilkunastu sklepów. Wśród największych można wymienić Pepco, KiK, Rosmanna oraz C&A. Nowa Biedronka będzie już kolejną w Koszalinie. W mieście znajduje się kilka sklepów tej sieci. Największa Biedronka w Koszalinie jest zlokalizowana przy skrzyżownaiu ulicy Zwycięstwa oraz 4 Marca.

Sieć sklepów Biedronka jest obok Lidla, jedną z najpopularniejszych w Polsce. Portugalskie sklepy są doceniane przez klientów za niskie ceny towarów oraz często promocje.